340 470 obiektów

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem
Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Matejki, Elbląg, warmińsko-mazurskie
329 000 zł
6 854 zł za m²
3-pok 48 m² 4/4 p

Chcesz zamieszkać w miejscu, które łączy dobrą lokalizację i przyjazne otoczenie? Poznaj mieszkanie, które zapewni Ci wygodę codziennego funkcjonowania! OFERTA:

Idealne dla rodziny-3pokoje,61/75m2 ul.Złota
Idealne dla rodziny-3pokoje,61/75m2 ul.Złota Złota, Osiedle Generałów, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
635 000 zł
10 410 zł za m²
3-pok 61 m² 5/5 p

Chcesz mieszkać wygodnie, w miejscu świetnie skomunikowanym, z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Biuro Gethouse Estate oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,37m2 (po podłodze 75m2), położony w Olsztynie przy ul. Złotej, zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce na najwyższym poziomie. To idealna propozycja dla wymagającej rodziny, która szuka gotowego do zamieszkania wnętrza bez kompromisów. Oferowana nieruchomość położona jest na 5 piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę- idealne dla rodzin z dziećmi, pary lub inwestora poszukującego pewnej i atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju i łazienki wyposażonej w wannę. Do lokalu przynależy duży balkon idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 3,59m2 oraz miejsce postojowe na parkingu za szlabanem płatne dodatkowo 27 000 zł. Lokalizacja to wygoda życia na co dzień- łączy miejskie udogodnienia z dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych. W odległości 10-15 min spacerem znajduje się jezioro czy rzeka Łyna oraz urokliwy park (obecnie rozbudowywany). To świetne miejsca na weekendowy spacer, rodzinny piknik czy aktywność na świeżym powietrzu. To mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią funkcjonalność wnętrza, praktyczne rozwiązania w życiu codziennym oraz pełną infrastrukturę tuż obok wraz z dobrą komunikacją i dostępem do terenów rekreacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego! Robert Najdzion tel.

3‑pokojowe mieszkanie z loggią - Centaurus, 10 piętro
3‑pokojowe mieszkanie z loggią - Centaurus, 10 piętro al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Osiedle Kościuszki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
1 079 885 zł
15 651 zł za m²
3-pok 69 m² 10/17 p

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaprojektowane 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,67 m², położone na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Centaurus. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, doskonałym doświetleniem oraz atrakcyjną loggią z ekspozycją zapewniającą poczucie przestrzeni i prywatności.

Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium
Osiedle Kościuszki - Osiedle Premium Brzeg, brzeski, opolskie
370 800 zł
9 044 zł za m²
2-pok 41 m² 1/3 p

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM - "Osiedle Kościuszki". To idealne miejsce dla tych, którzy pragną zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią łatwy dostęp do miejskich udogodnień.

KIEŹLINY! NOWE MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE 100m2 Z OGRODAMI!
KIEŹLINY! NOWE MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE 100m2 Z OGRODAMI! Zielona Górka, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
499 000 zł
4 990 zł za m²
5-pok 100 m² 1/1 p

NOWE MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE Z OGRODAMI W KIEŹLINACH! STAN DEWELOPERSKI! PROMOCJA Dojazd do centrum Olsztyna 10-15 minut.

Mieszkanie 82m z balkonem i garażem 4 pokoje Barczewo Zielone Wzgórze
Mieszkanie 82m z balkonem i garażem 4 pokoje Barczewo Zielone Wzgórze pl. Osiedle Zielone Wzgórze, Barczewo, olsztyński, warmińsko-mazurskie
759 000 zł
9 256 zł za m²
4-pok 82 m²

WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4 POKOJE Z BALKONEM - ZIELONE WZGÓRZE, BARCZEWO 82 m² wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca, które łączy komfort domu z wygodą mieszkania? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

2-pokojowe mieszkanie 40m2 + balkon
2-pokojowe mieszkanie 40m2 + balkon ul. św. Floriana, Łasztownia, Śródmieście, Szczecin, zachodniopomorskie
475 020 zł
11 876 zł za m²
2-pok 40 m² 2/7 p

2-pokojowe mieszkanie numer A1.2.26 na 2. piętrze w Inwestycji ATAL Floriana Dewelopera ATAL Reprezentacyjne lobby Siłownia zewnętrzna, rowerownia Plac zabaw dla dzieci Łasztownia, ul. Świętego Floriana

Do wynajęcia lokal użytkowy w Kędzierzynie-Koźlu
Do wynajęcia lokal użytkowy w Kędzierzynie-Koźlu ul. Piotra Skargi 23D, Pogorzelec, Kędzierzyn-Koźle, kędzierzyńsko-kozielski, opolskie
3 500 zł
82 m²

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Kędzierzynie - Koźlu, na osiedlu Pogorzelec, przy ul. Piotra Skargi 23D. Lokal położony jest na kondygnacji -0,5 i składa się z 3 dużych pomieszczeń, WC oraz 2 pomieszczeń socjalnych. Posiada niezależne wejście i wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczną wraz z gniazdami wtykowymi (230V)

Do wynajęcia lokal użytkowy w Kędzierzynie-Koźlu
Do wynajęcia lokal użytkowy w Kędzierzynie-Koźlu ul. Piotra Skargi, Pogorzelec, Kędzierzyn-Koźle, kędzierzyńsko-kozielski, opolskie
3 950 zł
98 m²

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Kędzierzynie - Koźlu, na osiedlu Pogorzelec, przy ul. Piotra Skargi 23F. Lokal położony jest na kondygnacji -0,5 i składa się z 3 pomieszczeń, WC oraz pomieszczenia socjalnego. Posiada niezależne wejście i wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczną wraz z gniazdami wtykowymi (230V)

Nowe mieszkanie, 2 pokoje, klimatyzacja, balkon, z widokiem na jezioro
Nowe mieszkanie, 2 pokoje, klimatyzacja, balkon, z widokiem na jezioro ul. Świerkowa, Iława, iławski, warmińsko-mazurskie
469 000 zł
9 979 zł za m²
2-pok 47 m² 4/4 p

Nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie w wysokim standardzie z wysokiej jakości materiałów w przy ulicy Świerkowej. Meble kuchenne wykonane na wymiar. Nowe AGD - lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, okap, zmywarka.

Przestronny | Dom Lokal ok. 220 m² • 3 Poziomy • Duży Potencjał
Przestronny | Dom Lokal ok. 220 m² • 3 Poziomy • Duży Potencjał ul. Kościuszki, Lewin Brzeski, brzeski, opolskie
549 000 zł
2 495 zł za m²
6-pok 220 m² 1/2 p

WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z DUŻYM POTENCJAŁEM - LEWIN BRZESKI Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 220 m², składający się z 3 poziomów oraz kilku niezależnych stref, które dają ogromne możliwości aranżacyjne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję lub działalność.

Sprzedam piękny apartament w standardzie wykończenia premium.
Sprzedam piękny apartament w standardzie wykończenia premium. Iława, iławski, warmińsko-mazurskie
780 000 zł
18 571 zł za m²
2-pok 42 m² 1/3 p

Loft z historią. Apartament, który ma duszę. Są miejsca, których nie da się porównać do żadnych innych. Miejsca stworzone dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego mieszkania - szukają charakteru, atmosfery i jakości, którą czuje się od pierwszego kroku.

Lokal usługowy na parterze w kamienicy Głuchołazy, nyski, opolskie
2 000 zł
80 m²

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 80 m². Znajduje się on na parterze w kamienicy z 2010 roku. Lokal jest w stanie gotowym do użytku. Dojazd do lokalu jest asfaltowy, co zapewnia łatwy dostęp. Możesz wykorzystać go na różne cele, takie jak:

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy
Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy Głuchołazy, nyski, opolskie
530 000 zł
7 681 zł za m²
2-pok 69 m² 1/2 p

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,82 m² położone w najlepszej części miasta zdroju w urokliwej kamienicy z 1900 roku, po kapitalnym remoncie zarówno mieszkanie jak i cała kamienica. Znajduje się na pierwszym piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Mieszkanie z pięknym widokiem w Śródmieściu
Mieszkanie z pięknym widokiem w Śródmieściu ul. 1 Maja, Czarnowąsy, Opole, opolskie
559 000 zł
10 547 zł za m²
2-pok 53 m² 3/4 p

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, która łączy komfort, funkcjonalny układ i piękny widok na jezioro, który trudno znaleźć zaledwie 8 minut od opolskiego Rynku.

Mały lokal do wynajęcia blisko Centrum Opola
Mały lokal do wynajęcia blisko Centrum Opola Stare Miasto, Opole, opolskie
700 zł
9 m² 1 p

Oferujemy do wynajęcia przytulny lokal o powierzchni 9 m², zlokalizowany w Opolu przy ul. 1 Maja. Najważniejsze atuty lokalu: Doskonała lokalizacja, Pierwsze piętro budynku, Dostęp 24/7, Pełna prywatność i wygoda - lokal wyposażony w domofon, Dostępność od zaraz - lokal gotowy na nowego najemcę! To miejsce sprawdzi się doskonale dla jednoosobowej działalności - idealne dla kosmetyczki, psychologa, adwokata. Czynsz wynosi

Mieszkanie trzy pokojowe z garażem
Mieszkanie trzy pokojowe z garażem Grotowice, Opole, opolskie
529 000 zł
8 266 zł za m²
3-pok 64 m² 4/4 p

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania położonego w Opolu przy ul. Złotej w spokojnej dzielnicy Grotowice. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania utrzymane w wysokim standardzie bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu. Atutem oferty jest również możliwość osobnego uzgodnienia zakupu garażu z odrębną księgą wieczystą oraz możliwość indywidualnego ustalenia zakresu wyposażenia pozostającego w mieszkaniu. Szczegóły nieruchomości: Atuty nieruchomości: Lokalizacja nieruchomości: Cena: 529 000 zł Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! SELDOM NIERUCHOMOŚCI Opole, ul. 1 Maja 31 Halina Bul, tel.

MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - CENTRUM OPOLA !
MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - CENTRUM OPOLA ! książąt opolskich, Stare Miasto, Opole, opolskie
599 000 zł
12 224 zł za m²
2-pok 49 m² 2/3 p

MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - CENTRUM OPOLA ! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 49 m2, położony w znakomitej lokalizacji. Lokal słoneczny, wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w kamienicy. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, świetnej lokalizacji oraz możliwości stworzenia wnętrza w pełni dopasowanego do własnych potrzeb.

Dom z pięknym ogrodem i dużym garażem - Korzonek
Dom z pięknym ogrodem i dużym garażem - Korzonek Gliwicka, Ortowice, Bierawa, kędzierzyńsko-kozielski, opolskie
500 000 zł
3 333 zł za m²
4-pok 150 m²

Oferta dotyczy sprzedaży solidnego, piętrowego domu jednorodzinnego w miejscowości Korzonek (gm. Bierawa). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gliwickiej (DW 408), co zapewnia błyskawiczny dojazd do Kędzierzyna-Koźla (ok. 10 min) i Gliwic (ok. 25-30 min). Dom stoi na dużej, ustawnej działce, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co widać na załączonych zdjęciach z drona. Oferta dodana z propertly.io Nr oferty w biurze: 11751473/3/2

WYNAJMĘ LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM NIEMODLINA
WYNAJMĘ LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM NIEMODLINA Niemodlin, opolski, opolskie
3 000 zł
68 m²

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Niemodlina, bezpośrednio przy głównej drodze - miejsce o doskonałej widoczności i dużym natężeniu ruchu pieszych oraz samochodów. Charakterystyka lokalu:

Otwórz mapę Mapa