131 509 obiektów

3 pokoje przy parku Chojnów + działka
3 pokoje przy parku Chojnów + działka Chojnów, legnicki, dolnośląskie
380 000 zł
5 507 zł za m²
3-pok 69 m² 3/3 p

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy. Kamienica usytuowana jest tuż przy parku i zaledwie 4 minuty drogi spacerem do ścisłego centrum miasta Chojnów. Budynek po remoncie 6 lat temu - wyremontowana klatka schodowa, nowy dach.

Pokój dzienny + pokój bez okna + Osobna kuchnia| Piwnica | Po remoncie
Pokój dzienny + pokój bez okna + Osobna kuchnia| Piwnica | Po remoncie ul. Bolesława Chrobrego, Nadodrze, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie
418 000 zł
11 297 zł za m²
1-pok 37 m² 1 p

Wyjątkowa oferta dostępna już od zaraz! Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m², położone na 1 piętrze budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 35.

Quorum / 2 pokoje / 46,48 mkw / TOP oferta!
Quorum / 2 pokoje / 46,48 mkw / TOP oferta! Szczepin, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
882 715 zł
19 189 zł za m²
2-pok 46 m² 10/23 p

Mieszkanie 2-pokojowe Powierzchnia: 46,48 m² Cena: 18 990 PLN/m² Brak dodatkowych prowizji. Najważniejsze zalety nieruchomości: tel:

Luksusowy Apartament- Panorama, miejsce garażowe z ładowarką EV
Luksusowy Apartament- Panorama, miejsce garażowe z ładowarką EV ul. Emilii Plater, Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
4 240 000 zł
49 882 zł za m²
3-pok 85 m² 7/7 p

English below Wideo pod galerią zdjęć. Wyjątkowa i absolutnie unikalna propozycja na rynku prestiżowych nieruchomości warszawskich - oferta dla najbardziej wymagających Klientów

1 piętro+poddasze, 6 pokojowe. 4x Parking. Ogródek
1 piętro+poddasze, 6 pokojowe. 4x Parking. Ogródek Legionowa, Marki, wołomiński, mazowieckie
849 000 zł
6 336 zł za m²
6-pok 134 m² 1/2 p

Istnieje możliwość obejrzenia również ! w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Oferta Developera. Oferujemy Państwu. mieszkanie Kameralna inwestycja w cichej, zielonej części Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii wpłynie na wysoki standard użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych. Innowacyjne rozmieszczenie wejść do mieszkań, zapewnia komfort oraz dyskrecję każdemu z mieszkańców. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Ok 300 m do przystanku. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Mieszkania na pierwszym piętrze wraz z użytkowym dobrze oświetlonym poddaszem o powierzchni i częścią gospodarczą na parterze stanowią niebagatelnych rozmiarów dwupoziomowe apartamenty. Na obydwu poziomach ściany z cegły z tynkami i instalacjami. - wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze - schody - (ogrzewanie podłogowe) z wyjściem na balkon - pokój - łazienka (ogrzewanie podłogowe) - korytarz - pokój - 1 pokój - 2 pokój - 3 pokój - - Garderoba - łazienka - korytarz - schody To idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Tutaj chce się mieszkać. W cenę wliczony jest: piec gazowy zasilany gazem ziemnym, ogrzewanie podłogowe, drzwi wejściowe, okna PCV. Pomożemy bezstresowo przejść przez proces zakupu mieszkania, dopilnujemy wszelkich formalności. Pomożemy rozwiązać wszystkie trudności. Płacą Państwo tylko za mieszkanie. Uwaga: Część fotografii przedstawia przykładowe możliwości aranżacji wnętrza.

Marimonte | mieszkanie 2-pok. | MU.1.27
Marimonte | mieszkanie 2-pok. | MU.1.27 ul. Marymoncka, Marymont-Kaskada, Bielany, Warszawa, mazowieckie
1 166 429 zł
21 208 zł za m²
2-pok 55 m² 1/5 p

2-pokojowy apartament inwestycyjny numer MU.1.27 na 1. piętrze w Inwestycji Marimonte - apartamenty inwestycyjne Dewelopera GH Development Wewnętrzne, zielone patio Recepcja ochronna, monitoring Bielany, ul. Marymoncka Istotne punkty w okolicy inwestycji

Wyposażona kawalerka na Starych Włochach
Wyposażona kawalerka na Starych Włochach Starowiejska, Stare Włochy, Włochy, Warszawa, mazowieckie
370 000 zł
18 500 zł za m²
1-pok 20 m² 2/2 p

UWAGA! Przy zakupie na firmę możliwość odliczenia od ceny VAT 23%, cena netto tylko 300 tys pln. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 20,25 m² w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie i jest w pełni wyposażony oraz wykończony z dbałością o każdy szczegół. Lokal jest bardzo funkcjonalny i przytulny. Z uwagi na zastosowane rozwiązania architektoniczne, sprawia wrażenie większego niż jest w rzeczywistości. Szczegóły oferty: • Powierzchnia mieszkania: 20,25 m² • Wysokie sufity • Dodatkowo: komórka lokatorska 2,50 m² płatna 16320 pln brutto/13268 pln netto. • Meble robione na zamówienie, dopasowane do przestrzeni • Pełne wyposażenie kuchni: wysokiej klasy pralko-suszarka, piekarnik, lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna, zmywarka • Zainstalowana klimatyzacja, zapewniająca komfort o każdej porze roku • Wysoka funkcjonalność wnętrza - idealne zarówno do zamieszkania, wynajmu jak i prowadzenia działalności biurowej Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się, bez potrzeby dodatkowych nakładów finansowych. Lokalizacja: Lokal znajduje się w dzielnicy Włochy. Atutem mieszkania we Włochach jest świetnia komunikacja z centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami dzięki licznym liniom autobusowym, kolejowym (w tym SKM i KM) i bliskości obwodnicy S8 oraz autostrady A2. Jest to dzielnica o kameralnym charakterze - spokojniejsza niż ścisłe centrum miasta. W okolicy znajduje się wiele parków i terenów rekreacyjnych, takich jak Park Kombatantów czy Staw Koziorożca. To doskonałe miejsce na spacery, jogging czy relaks na świeżym powietrzu. Dzielnica oferuje liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, placówki medyczne, szkoły i przedszkola. Mieszkanie we Włochach zapewnia szybki dostęp do lotniska, co jest wygodne dla osób pracujących za granicą lub często podróżujących służbowo. Zapraszam na prezentację tej przytulnej nieruchomości.

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, Dolny Mokotów
Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, Dolny Mokotów Bobrowiecka, Sielce, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
949 000 zł
17 906 zł za m²
2-pok 53 m² 7/8 p

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bobrowieckiej na Dolnym Mokotowie! Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie w doskonałej lokalizacji: ul. Bobrowiecka 3, Dolny Mokotów Budynek: 8-piętrowy, zamknięte i chronione osiedle z 2006 roku Dojazd: 2 min pieszo do najbliższej linii autobusowej, 10 min pieszo do linii tramwajowej, 550 m do szybkiego wyjazdu w stronę Centrum lub Dolinki Służewieckiej. Dojazd do Centrum zajmuje ok. 20 min. Blisko liczne sklepy, restauracje i centra handlowe: Sadyba Best Mall, Panorama, kino Cinema City Wspaniałe miejsca spacerowe: Łazienki Królewskie, Wilanów

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 16
Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego 16 ul. Juliusza Słowackiego, Płock, mazowieckie
270 000 zł
8 438 zł za m²
2-pok 32 m² 4/4 p

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 32 m², położonego na 4. piętrze w budynku przy ul. Słowackiego 16 w Płocku. Mieszkanie w ciągu ostatnich dwóch lat przeszło remont i jest gotowe do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Ostatnia szansa na RABAT blisko METRO Karolin - Hala Garażowa za 5tys
Ostatnia szansa na RABAT blisko METRO Karolin - Hala Garażowa za 5tys Szamoty, Ursus, Warszawa, mazowieckie
660 078 zł
15 716 zł za m²
2-pok 42 m² 1/4 p

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie współpracujemy z pośrednikami Nowe mieszkania w Warszawie - odkryj URSUS w sąsiedztwie Factory, blisko Metra Karolin! GARAŻ od 5 000 PLN

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Gdańsk Chełm
Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Gdańsk Chełm ul. Tytusa Chałubińskiego, Chełm, Gdańsk, pomorskie
599 000 zł
12 224 zł za m²
2-pok 49 m² 3/4 p

Zapraszamy na prezentację przestronnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, dwustronne - wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, hydrauliczna, okna drewniane, na podłodze panele.

Dwa mieszkania na Starym Mieście - 100 m² na ul. Sarego
Dwa mieszkania na Starym Mieście - 100 m² na ul. Sarego ul. Józefa Sarego, Stradom, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
1 897 000 zł
18 970 zł za m²
4-pok 100 m² 1 p

Kraków - Stare Miasto- ul. Sarego - 75 m² + 25 m² OFERTA SPRZEDAŻY DWÓCH MIESZKAŃ W JEDNEJ KAMIENICY Nieruchomość: Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch mieszkań, położonych na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z 1909 roku przy ul. Sarego - na granicy Starego Miasta i Kazimierza. Lokale mają odpowiednio 75 m² oraz 25 m², co daje łączną powierzchnię 100 m². Jest to idealna propozycja zarówno inwestycyjna, jak i prywatna - mieszkania mogą pełnić funkcję dwóch oddzielnych lokali lub zostać połączone.

Kawalerka 2 piętro świetna lokalizacja
Kawalerka 2 piętro świetna lokalizacja Iława, iławski, warmińsko-mazurskie
222 000 zł
6 529 zł za m²
1-pok 34 m² 2/4 p

Na sprzedaż małe i ekonomiczne mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym w Iławie przy ul. Andersa 2C. Szczegóły: - doskonała lokalizacja - Iława ul. Andersa 2C - ekonomiczny metraż - 35 m2 - 2 piętro - blok z cegły - liczne miejsca parkingowe dookoła budynku

Lokal mieszkalny 97 m2 parter ul. Partyzantów 28 w Olsztynie
Lokal mieszkalny 97 m2 parter ul. Partyzantów 28 w Olsztynie ul. Partyzantów, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
610 000 zł
6 289 zł za m²
4-pok 97 m²

LOKAL MIESZKALNY SPRZEDAM bądź WYNAJMĘ PERFEKT Biuro nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny położony przy ulicy Partyzantów nr 28 w Olsztynie Lokal usytuowany na parterze budynku w bardzo dobrym miejscu w sąsiedztwie Starostwa Powiatowego, Salonu Samochodowego, Dworca Głównego, placówek handlowo-usługowych i doskonałej komunikacji.

Mieszkanie 53,4m Starzyńskiego Baranówka
Mieszkanie 53,4m Starzyńskiego Baranówka Baranówka, Rzeszów, podkarpackie
533 000 zł
10 057 zł za m²
2-pok 53 m² 2/4 p

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie, o powierzchni 53,42 m² znajduje się na 2. piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: dwa samodzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka, osobne WC oraz przestronny przedpokój.

Apartament z miejscem postojowym
Apartament z miejscem postojowym Centrum, Zielona Góra, lubuskie
600 000 zł
13 953 zł za m²
2-pok 43 m² 3/4 p

W pełni wyposażony apartament z miejscem postojowym - ul. Emilii Plater Kompletnie wyposażony i umeblowany apartament położony w Zielona Góra przy ulicy Emilii Plater. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie.

Mieszkanie z ogródkiem - parter bud 4
Mieszkanie z ogródkiem - parter bud 4 Libertów, Mogilany, krakowski, małopolskie
690 000 zł
11 500 zł za m²
3-pok 60 m²

Mieszkanie na parterze (4B/1) o powierzchni 60,4m2 Przynależny ogródek o powierzchni około 45m2 oraz zadaszone miejsce postojowe. pełny stan deweloperski (m.in montaż elektryczny, kocioł gazowy, rozprowadzenie instalacji do rekuperacji)

TYLKO U NAS! Ładne M-3 41m2 w bardzo dobrej lokalizacja-0% prowizji!
TYLKO U NAS! Ładne M-3 41m2 w bardzo dobrej lokalizacja-0% prowizji! ul. Pomorska, Śródmieście, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
299 000 zł
7 293 zł za m²
2-pok 41 m² 1/2 p

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ-TYLKO U NAS! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Atrakcyjnie położone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m2 w Bydgoszczy przy ulicy Pomorskiej 7-200m od ulicy Dworcowej czy Gdańskiej.

Mieszkanie o pow.38,18m2,blok, Osiedle Leśne.
Mieszkanie o pow.38,18m2,blok, Osiedle Leśne. ul. Józefa Sułkowskiego, Leśne, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
267 000 zł
7 026 zł za m²
2-pok 38 m² 3/3 p

Oferta na wyłączność tylko w biurze Dom Twoich Marzeń Nieruchomości Beata Woinka. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,18 m2 w bloku z cegły na trzecim piętrze na Osiedlu Leśnym.

Bliźniak | Duży ogród | Miejsca postojowe | Okazja
Bliźniak | Duży ogród | Miejsca postojowe | Okazja Mników, Liszki, krakowski, małopolskie
520 000 zł
8 667 zł za m²
4-pok 60 m²

null ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY INWESTYCJI W SOBOTĘ 24 STYCZNIA 2026 R. W GODZ. 13:00 DO 15:00. Będzie możliwość wejścia na budowę i obejrzenia innych gotowych mieszkań. Proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia na nr telefonu

Otwórz mapę Mapa