134 804 obiekty

PANORAMA | 2 pokojowe | 43M2 | INWESTYCJA | CENTRUM
PANORAMA | 2 pokojowe | 43M2 | INWESTYCJA | CENTRUM ul. Rakowicka, Przedmieście Warszawskie, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
1 161 000 zł
27 000 zł za m²
2-pok 43 m² 10/13 p

GOTOWA INWESTYCJA NA SPRZEDAŻ CENTRUM KRAKOWA | WIDOK NA KOŚCIÓŁ MARIACKI Z INNYCH DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ Mieszkanie gotowe do zamieszkania!

PRZESTRONNE 4 POKOJE, WINDA,BALKON,SUPER LOKALIZACJA
PRZESTRONNE 4 POKOJE, WINDA,BALKON,SUPER LOKALIZACJA ul. Marii Curie-Skłodowskiej, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Zabrze, śląskie
599 000 zł
7 488 zł za m²
4-pok 80 m² 4/5 p

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne MIESZKANIE w stanie deweloperskim -idealne do własnej aranżacji Parametry podstawowe: Powierzchnia mieszkania: 80,79 m²

Mieszkanie 2 pokoje I Zabrze
Mieszkanie 2 pokoje I Zabrze Centrum Południe, Zabrze, śląskie
165 000 zł
5 000 zł za m²
2-pok 33 m² 4/4 p

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Skontaktuj się

3-pokojowe mieszkanie 70 m² w centrum Raciborza
3-pokojowe mieszkanie 70 m² w centrum Raciborza ul. Pracy, Racibórz, raciborski, śląskie
458 000 zł
6 543 zł za m²
3-pok 70 m² 4/5 p

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone w centrum Raciborza, 800 metrów spacerem od rynku. Lokal mieści się na 4. piętrze budynku z lat 70. (bez windy) w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowoczesna". Mieszkanie bez jakichkolwiek obciążeń i hipotek, z księgą wieczystą.

M-4 na sprzedaż - T. Góry - Os. Jana
M-4 na sprzedaż - T. Góry - Os. Jana ul. Słoneczników, Tarnowskie Góry, tarnogórski, śląskie
265 000 zł
5 761 zł za m²
3-pok 46 m² 4/4 p

Oferujemy do sprzedaży bardzo ustawne mieszkanie położone w Tarnowskich Górach - Osada Jana przy ulicy Słoneczników. Nieruchomość o powierzchni 46,4 mkw położona jest na IV piętrze w budynku należącym do zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej GWAREK.

2-pokojowe mieszkanie - Spodek (Koszutka) - Bez prowizji dla agencji
2-pokojowe mieszkanie - Spodek (Koszutka) - Bez prowizji dla agencji ul. Wierzbowa, Koszutka, Katowice, śląskie
289 999 zł
8 529 zł za m²
2-pok 34 m² 2/4 p

English version below. Oferta na wyłączność. BRAK PROWIZJI DLA AGENCJI Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34,21 m². Jest to bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 2-im piętrze w budynku przy ul. Wierzbowej 28 w Katowicach (dzielnica Koszutka). Budynek nie posiada windy.

Osiedle TEMPO | 3 pokoje | A4 | loggia | garaż podziemny | smart home
Osiedle TEMPO | 3 pokoje | A4 | loggia | garaż podziemny | smart home Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
598 955 zł
11 092 zł za m²
3-pok 54 m² 4/4 p

Osiedle TEMPO - nowoczesne mieszkania w najlepszej lokalizacji w Olsztynie Osiedle TEMPO to najnowsza inwestycja mieszkaniowa od Ippon Group, zlokalizowana przy ul. Sikorskiego - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Olsztyna. To idealne miejsce dla osób aktywnych, które chcą mieć wszędzie blisko: do centrum, do pracy, na uczelnię czy na zakupy.

2-pokojowe mieszkanie 40m2 + balkon
2-pokojowe mieszkanie 40m2 + balkon ul. Nadgórników, Bogucice, Katowice, śląskie
579 312 zł
14 483 zł za m²
2-pok 40 m² 6/16 p

2-pokojowe mieszkanie numer G-06-08 na 6. piętrze w budynku G w Inwestycji Pierwsza Dzielnica Dewelopera TDJ Estate Park Bogucki (2 minuty spacerem) Park Powstańców Śląskich (10 minut spacerem) Przystanek autobusowy (8 minut spacerem) Katowice, ul. Góreckiego Istotne punkty w okolicy inwestycji

Apartament 24 m2 przy samej plaży -Łukęcin
Apartament 24 m2 przy samej plaży -Łukęcin Uzdrowiskowa, Łukęcin, Dziwnów, kamieński, zachodniopomorskie
576 870 zł
24 036 zł za m²
1-pok 24 m²

Nowy 1-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 24,02 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Magiczny Łukęcin w Łukęcinie, ul. Uzdrowiskowa 4 (6.9 km od Międzywodzia). Między Dziwnówkiem a Pobierowem. To doskonała propozycja zarówno do własnego wypoczynku, jak i pod inwestycję (wynajem krótkoterminowy). Cała inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się 87 nowych apartamentów. W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna. W apartamencie znajduje się: - pokój z aneksem kuchennym 20,5 m2 - łazienka - 3,7m2 z wyjściem na taras 11m2- idealne miejsce na relaks po dniu spędzonym nad morzem. Apartament wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, jasnym wnętrzem i bezpośrednim wyjściem na taras, co tworzy dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Łukęcin to jedna z najmniejszych i najbardziej urokliwych miejscowości wypoczynkowych nad Morzem Bałtyckim w Polsce. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i stroniących od gwarnych kurortów. W okolicy są liczne trasy spacerowe i rowerowe, tereny zielone, a także atrakcje turystyczne nad Bałtykiem. Na terenie obiektu znajduje się basen zewnętrzny wraz z infrastrukturą wypoczynkową. Dla Kupującego jest miejsce postojowe naziemne. Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Oferta dodana z propertly.io Nr oferty w biurze: 11393198/1/2

Urokliwe, bezczynszowe mieszkanie nad morzem
Urokliwe, bezczynszowe mieszkanie nad morzem Świnoujście, zachodniopomorskie
499 000 zł
12 171 zł za m²
2-pok 41 m² 2/2 p

Urokliwe Mieszkanie Bezczynszowe 41,87 m² w Nadmorskiej Dzielnicy! Lokalizacja: Posejdon Świnoujście, idealne miejsce na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie! Kluczowe cechy Nieruchomości to funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie (brak stałych opłat do spółdzielni/wspólnoty, niskie koszty utrzymania!). Dwa samodzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz. Stan: gotowe do zamieszkania Piętro: 2/2 Ogrzewanie: gazowe. Zapraszam kontaktu w celu prezentacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

3-pokojowe mieszkanie 59m2 + balkon
3-pokojowe mieszkanie 59m2 + balkon ul. Nadbrzeżna, Stargard, stargardzki, zachodniopomorskie
473 807 zł
8 031 zł za m²
3-pok 59 m² 1/3 p

3-pokojowe mieszkanie numer F9 na 1. piętrze w budynku F w Inwestycji Smart City Dewelopera Smart Cube Przy malowniczej rzece Ina Park Bolesława Chrobrego (10 minut spacerem) Rynek Staromiejski w Stargardzie (15 minut spacerem)

Klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70m2
Klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70m2 Warmińska 1, Ostróda, ostródzki, warmińsko-mazurskie
335 000 zł
8 171 zł za m²
4-pok 41 m² 2/2 p

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 70m2 po podłodze - użytkowej wg aktu notarialnego 41.94 m². Mieszkanie mieści się przy ul. Warmińskiej 1 - bardzo blisko centrum natomiast w cichej okolicy. Teren jest ogrodzony a w okolicy znajdują się parkingi.

3 pokoje w NOWEJ CENIE - Armii Krajowej
3 pokoje w NOWEJ CENIE - Armii Krajowej ul. Stefana Grota-Roweckiego, Armii Krajowej, Opole, opolskie
559 000 zł
9 164 zł za m²
3-pok 61 m² 4/4 p

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m². Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: trzy niezależne, ustawne pokoje, Lokalizacja: Osiedle charakteryzuje się spokojem i przyjaznym sąsiedztwem. W najbliższej okolicy znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie. W zasięgu kilku minut dostępne są sklepy i punkty usługowe, m.in. Auchan, Lidl i MediaMarkt. W pobliżu znajdują się również lokale gastronomiczne oraz obiekty sportowe. Atuty nieruchomości: Zadzwoń i umów się na prezentację. Jan Szwej tel.:

Przytulne mieszkanie k. Strzelec Opolskich
Przytulne mieszkanie k. Strzelec Opolskich Siedlec, Izbicko, strzelecki, opolskie
275 000 zł
5 000 zł za m²
2-pok 55 m² 1 p

Oferujemy ustawne mieszkanie w miejscowości Siedlec. Mieszkanie o powierzchni 55m to przestronna nieruchomość, która składa się z dwóch pokoi kuchni oraz łazienki i schowka.

2 POKOJE W PIĘKNEJ KAMIENICY! ŁAZARZ! PO REMONCIE!
2 POKOJE W PIĘKNEJ KAMIENICY! ŁAZARZ! PO REMONCIE! ul. Marcelego Mottego, Łazarz, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
499 950 zł
11 627 zł za m²
2-pok 43 m² 1/4 p

Oferta bezpośrednia | Kupujący nie płaci prowizji Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 1. piętrze odremontowanej kamienicy przy ul. Mottego - w jednej z najbardziej klimatycznych części Poznania.

najtaniej - nowe mieszkania - PAWŁOWICE - pozostało tylko 6
najtaniej - nowe mieszkania - PAWŁOWICE - pozostało tylko 6 Pawłowice, Krzemieniewo, leszczyński, wielkopolskie
228 781 zł
4 974 zł za m²
2-pok 46 m² 2/2 p

Pawłowice - (11km od Leszna) 18 NOWYCH lokali mieszkalnych - pozostało 6 DOSTĘPNYCH >> CENA : 4.900 zł brutto / 1m2 oraz 5.400zł brutto / 1m2+ piwnice, ogródki, miejsca parkingowe

**Żeromskiego**
**Żeromskiego** ul. Stefana Żeromskiego, Nowe Miasto, Białystok, podlaskie
420 000 zł
10 769 zł za m²
2-pok 39 m² 3/3 p

Mieszkanie o powierzchni 39.09m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku III-piętrowym z cegły przy ulicy Żeromskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Na przestrzeń mieszkalną składa się:

Zaprojektuj tu swoje idealne wnętrze
Zaprojektuj tu swoje idealne wnętrze ul. gen. Żółkiewskiego-"Lina", Sandomierz, sandomierski, świętokrzyskie
317 000 zł
6 891 zł za m²
2-pok 46 m² 2/4 p

Przestronne 46,5 m² - z potencjałem na 3 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 46,5 m² z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w doskonałej lokalizacji Sandomierza - przy ul. Żółkiewskiego 5. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, a jego największą zaletą jest funkcjonalny układ oraz możliwość przekształcenia mieszkania w. Mieszkanie jest przewidziane do, co otwiera drogę do stworzenia projektu dopasowanego do Twoich potrzeb. Dzięki sprytnemu, nieinwazyjnemu przeorganizowaniu przestrzeni możesz uzyskać oraz - jednocześnie zachowując. W najbliższej okolicy znajdziesz: Wciąż bardzo blisko, choć już odrobinę dalej: To miejsce, w którym wszystko masz naprawdę „pod ręką”. Zadzwoń już teraz, umów się na prezentację i zobacz, jak wiele możesz zyskać! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Mieszkanie M58, 103,47m2 Projekt Pawia Kielce, duże balkony
Mieszkanie M58, 103,47m2 Projekt Pawia Kielce, duże balkony ul. Pawia, Głęboczka, Kielce, świętokrzyskie
1 407 192 zł
13 662 zł za m²
4-pok 103 m² 6/6 p

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania M58 zlokalizowanego przy ul. Pawiej 5 w Kielcach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i posiada powierzchnię 103,47 m². Apartament wyróżnia przestronny salon, a także balkon o powierzchni 16,10 m², taras o powierzchni 20,01 m² oraz taras na dachu o powierzchni 16,46 m², które znacząco podnoszą komfort użytkowania.

Gotowa kawalerka - z widokiem na patio - ul. Dębowa - Łódź - Górniak
Gotowa kawalerka - z widokiem na patio - ul. Dębowa - Łódź - Górniak ul. Dębowa, Górniak, Górna, Łódź, łódzkie
360 528 zł
11 267 zł za m²
1-pok 32 m² 5/5 p

Kawalerka w inwestycji Apartamenty Dębowa w Łodzi z orientacją od strony zachodniej, mieszcząca się na najwyższym - 5 piętrze. Do mieszkania można dokupić pomieszczenie gospodarcze (komórkę) oraz miejsce postojowe w hali garażowej, znajdującej się w budynku. Inwestycja powstała na rogu ulic Senatorskiej oraz Dębowej. To zaledwie kilkaset metrów od tętniącej życiem Piotrowskiej - ścisłego Centrum Łodzi. Bez trudu znajdziesz tu liczne ośrodki kultury, restauracje, sklepy czy centra sportowe - wszystko czego możesz oczekiwać od miasta.

Otwórz mapę Mapa