127 850 obiektów

Mieszkanie, 49 m², Bydgoszcz
Mieszkanie, 49 m², Bydgoszcz Wzgórze Wolności, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
475 000 zł
9 694 zł za m²
3-pok 49 m² 7/11 p

W ofercie biura Olimp nieruchomości piękne, zaaranżowane przez dekoratora wnętrz mieszkanie, po kapitalnym remoncie. 49m kw., 3 pokojowe, każdy z osobnym wejściem z przedpokoju. Osobna kuchnia, łazienka,toaleta.Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze jedenastopiętrowego bloku na osiedlu Wzgórze Wolnosci w Bydgoszczy. W lokalu przeprowadzono kapitalny remont tzn., wymieniono wszystkie instalacje, grzejniki, drzwi wew. i zew., we wszystkich pokojach na podłodze nowe panele, na ścianach nowe gładzie. W kuchni, łazience oraz toalecie położono duże jasne płytki ceramiczne. Urządzona kuchnia w odcieniach bieli i szarości z lodówką, zmywarka, piekarnikiem, płytą indukcyjną w zabudowie. Wszystkie sprzęty nowe z gwarancją. W łazience pralka, nowoczesna wanna, na ścianach glazura w odcieniach szarości, bieli. W przedpokoju szafa odzieżowa i komoda. Z funkcjonalnego salonu wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Teren ogrodzony, miejsca parkingowe za szlabanem. Biuro Olimp nieruchomości poprzez swoich brokerów pomaga przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

2-pokojowe mieszkanie 37m2 + balkon Bez Prowizji
2-pokojowe mieszkanie 37m2 + balkon Bez Prowizji ul. Osiedle, Łęg, Czyżyny, Kraków, małopolskie
do negocjacji
2-pok 37 m² 1/7 p

2-pokojowe mieszkanie numer E.089 na 1. piętrze w budynku E w Inwestycji Centralna Vita Dewelopera DEVELIA Dziedzińce z siłownią plenerową, tężnią solankową i ogrodami społecznymi Duże, 40-metrowe odległości między budynkami Łęg, ul. Ciesielskiego Istotne punkty w okolicy inwestycji

Ustawne 2 pokoje bardzo dobra lokalizacja
Ustawne 2 pokoje bardzo dobra lokalizacja Władysława Krygowskiego, Kliny Zachód, Swoszowice, Kraków, małopolskie
600 000 zł
15 385 zł za m²
2-pok 39 m²

Oferujemy na sprzedaż urocze 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kliny w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój z pojemną zabudową garderobianą

Piękne mieszkanie przy deptaku! Szczecinek centrum
Piękne mieszkanie przy deptaku! Szczecinek centrum Bohaterów Warszawy, Szczecinek, szczecinecki, zachodniopomorskie
419 900 zł
4 883 zł za m²
3-pok 86 m² 1/2 p

PIĘKNE MIESZKANIE PRZY DEPTAKU - CENTRUM SZCZECINKA! - Szczecinek, ul. Bohaterów Warszawy. - Powierzchnia mieszkania: 86,83 m2.

Na sprzedaż (apartament inwestycyjny) - dwupoziomowy - Rewal
Na sprzedaż (apartament inwestycyjny) - dwupoziomowy - Rewal ul. Bałtycka, Rewal, gryficki, zachodniopomorskie
620 000 zł
14 091 zł za m²
2-pok 44 m² 2 p

Na sprzedaż lokal niemieszkalny (apartament inwestycyjny) - dwupoziomowy z widokiem na morze - Rewal Na sprzedaż lokal niemieszkalny położony w nadmorskiej miejscowości Rewal - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji turystycznych na polskim wybrzeżu. Miejscowość słynie z szerokich plaż oraz licznych atrakcji sezonowych, które co roku przyciągają turystów z całej Polski i z zagranicy.

Premium, przestronne mieszkanie przy Lesie Miejskim - Os. Sterowców
Premium, przestronne mieszkanie przy Lesie Miejskim - Os. Sterowców Dywity, olsztyński, warmińsko-mazurskie
639 000 zł
10 831 zł za m²
3-pok 59 m² 1/3 p

Nowoczesne, jasne i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie premium na Osiedlu Sterowców - gotowe do zamieszkania od zaraz. A w praktyce oznacza to konkretne korzyści: przestrzeń do życia, a nie tylko do mieszkania

Mieszkanie na sprzedaż / 3 pokoje / miejsce parkingowe /balkon/piwnica
Mieszkanie na sprzedaż / 3 pokoje / miejsce parkingowe /balkon/piwnica ul. Piastowa, Płoty, gryficki, zachodniopomorskie
420 000 zł
6 087 zł za m²
3-pok 69 m² 2/4 p

Mieszkanie w centrum Płotów. Nowe budownictwo. Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie bezczynszowe Piec wymieniony na piec gazowy kondensacyjny, pełne sterowanie ogrzewaniem z aplikacji ( każde pomieszczenie osobno) Mieszkanie (69,24m2) z prywatnym miejscem parkingowym, przynależną piwnica (10,01m2) cena podlega negocjacji

Gotowe do zamieszkania! Dwupokojowe | 43 m2!
Gotowe do zamieszkania! Dwupokojowe | 43 m2! ul. Władysława Stanisława Reymonta, Namysłów, namysłowski, opolskie
279 000 zł
6 488 zł za m²
2-pok 43 m² 4/4 p

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 przy ul. Reymonta 35 w Namysłowie na czwartym piętrze! Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m2. Nieruchomość jest po remoncie!

Parterowe 2 pok. mieszkanie w Bornem Sulinowie
Parterowe 2 pok. mieszkanie w Bornem Sulinowie Wyszyńskiego, Borne Sulinowo, szczecinecki, zachodniopomorskie
225 000 zł
4 891 zł za m²
2-pok 46 m²

Nowa niższa cena - 225.000zł! Mieszkanie na parterze z loggią. Borne Sulinowo, ul. Wyszyńskiego.

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w Dobrzanach
Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w Dobrzanach Dobrzany, stargardzki, zachodniopomorskie
144 000 zł
4 800 zł za m²
2-pok 30 m² 1/1 p

Ofertą sprzedaży jest nowoczesne i bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30 mkw, położone w Dobrzanach. Idealne jako pierwsze mieszkanie, dla singla, pary lub pod inwestycję. Opis nieruchomości: - Powierzchnia: 30 mkw - 2 pokoje o funkcjonalnym układzie - Stan: bardzo dobry, mieszkanie zadbane i urządzone w nowoczesnym stylu - Aneks kuchenny w zabudowie - Ogrzewanie elektryczne i olejowe - Brak gazu - Wodociągi miejskie Atuty mieszkania: - Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów - Jasne, przytulne wnętrza - Idealne dla osób ceniących kompaktowe i ekonomiczne rozwiązania Do mieszkania przynależy piwnica i ogródek Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam do kontaktu! Biuro Diament Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Wyremontowana kamienica/3 pokoje/balkon
Wyremontowana kamienica/3 pokoje/balkon ul. Stanisława Przybyszewskiego, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
699 000 zł
8 848 zł za m²
3-pok 79 m² 1/3 p

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod ręką". Z przyjemnością prezentuję przestronne mieszkanie położone na 1. piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie ma 79,3 m2 - trzy niezależne, duże pokoje i klasyczny, czytelny układ: Układ pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych - w tym stworzenie dużego salonu z kuchnią lub mieszkania inwestycyjnego. Mieszkanie jest do remontu, co stanowi ogromny potencjał dopasowania wnętrza do własnego stylu. Ulica Przybyszewskiego w Poznaniu to jedna z najbardziej komfortowych lokalizacji na Grunwaldzie: To mieszkanie dla osób, które cenią charakter kamienic, chcą mieszkać w świetnie skomunikowanej lokalizacji i szukają przestrzeni z dużym potencjałem aranżacyjnym. Idealna baza do stworzenia pięknego, klimatycznego wnętrza - z balkonem, wysokimi sufitami i historią. Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania. Agenci oferta gotowa do pobrania w systemie wymiany ofert MLS. *Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Załączony do oferty plan nieruchomości jest rzutem przeznaczonym wyłącznie do celów poglądowych i nie należy sugerować się nim przy pracach budowlanych lub projektowych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

5 Pokoi - 2 Łazienki - Las Marceliński 150m - GOTOWE do odbioru
5 Pokoi - 2 Łazienki - Las Marceliński 150m - GOTOWE do odbioru Kasztelanów, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
942 864 zł
11 498 zł za m²
5-pok 82 m² 3/6 p

# Zakup od Dewelopera # BEZ PROWIZJI # BEZ PCC

Centrum 3-pok. nowe mieszkanie-BEZ PCC!
Centrum 3-pok. nowe mieszkanie-BEZ PCC! ul. Proletariacka, Centrum, Białystok, podlaskie
754 000 zł
11 254 zł za m²
3-pok 67 m² 1/4 p

W centrum- Perła śródmieścia Niezwykła nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia to największe atuty tej inwestycji. Proponuje Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,60m2 położone na 1 piętrze w budynku na ul. Proletariackiej 19, zaledwie 700 metrów od ulicy Lipowej, w ścisłym centrum Białegostoku.

Przytulna kawalerka po remoncie
Przytulna kawalerka po remoncie ul. Południowa, Osiedle Jagiellońskie, Kielce, świętokrzyskie
289 000 zł
8 028 zł za m²
1-pok 36 m² 3/4 p

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję.

2 pokoje | KSM | Kielce
2 pokoje | KSM | Kielce ul. Zagórska, KSM, Kielce, świętokrzyskie
275 000 zł
7 639 zł za m²
2-pok 36 m² 4/4 p

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ulicy Zagórskiej, osiedle KSM w Kielcach. Na powierzchnię 36 m2 składają się:

Apartament z dużym tarasem, podwójnym garażem - okolica Julianowa
Apartament z dużym tarasem, podwójnym garażem - okolica Julianowa ul. Stokrotki, Widzew Wschód, Widzew, Łódź, łódzkie
1 780 000 zł
14 016 zł za m²
4-pok 127 m² 1/2 p

Dwupoziomowy apartament w nowym czterolokalowym budynku przy ulicy Stokrotki 18/20 w Łodzi, bezpośrednio przy wejściu do Lasu Łagiewnickiego a z drugiej strony w pobliżu Parku Julianowskiego. Powierzchnia mieszkalna - 127,29m2, Duże tarasy przynależne do mieszkania: taras - 66m2, loggia - 19m2, balkon - 8m2

Dwupokojowe na ul Tatrzańskiej do sprzedaży
Dwupokojowe na ul Tatrzańskiej do sprzedaży ul. Tatrzańska, Zarzew, Widzew, Łódź, łódzkie
295 000 zł
6 556 zł za m²
2-pok 45 m² 3/4 p

Do sprzedaży 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem na ul Tatrzańskiej. Powierzchnia 45,13m2 z oddzielną kuchnią i łazienką z WC. Duży balkon. Okna z wystawą wschód-zachód.

2 rozkładowe pokoje po kapitalnym remoncie os. Wielkopolska -Teofilów
2 rozkładowe pokoje po kapitalnym remoncie os. Wielkopolska -Teofilów ul. Żubardzka, Żubardź, Bałuty, Łódź, łódzkie
404 000 zł
8 978 zł za m²
2-pok 45 m² 2/4 p

Kupujący nie ponosi kosztów związanych z obsługą biura. Prowizja 0% Sprzedam 2.pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, balkonu, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda z sieci miejskiej. Położone na zielonym osiedlu Teofilów-Wielkopolska. Doskonała komunikacja z całym miastem. Blok ocieplony, pomalowany. Klatki schodowe czyste, zadbane. Zabezpieczone domofonem. Parking ogólnodostępny przed blokiem.

Mieszkanie 4 pokojowe z ogrodem!
Mieszkanie 4 pokojowe z ogrodem! Widok, Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, łódzkie
695 000 zł
8 688 zł za m²
4-pok 80 m²

Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni 80 m na parterze bliźniaka, z niezależnym wejściem oraz ogrodem o powierzchni ok. 210 m, a także z parkingiem i piwnicą. To idealna przestrzeń dla osób ceniących prywatność, zieleń i swobodę użytkowania terenu jak przy domu jednorodzinnym.

Rezerwacja! 3 pokoje | Retkinia | Garaż
Rezerwacja! 3 pokoje | Retkinia | Garaż Falista, Lublinek, Polesie, Łódź, łódzkie
699 000 zł
11 650 zł za m²
3-pok 60 m² 3/4 p

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Falistej w Łodzi Opiekun oferty:

Otwórz mapę Mapa