132 273 obiekty

Kawalerka | Metro 150 m | Widok na Zachód
Kawalerka | Metro 150 m | Widok na Zachód Płocka 8, Czyste, Wola, Warszawa, mazowieckie
495 000 zł
18 333 zł za m²
1-pok 27 m² 3/10 p

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Płockiej 8, w świetnym punkcie miasta. Mieszkanie do generalnego remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Instalacja elektryczna została częściowo wymieniona - w kuchni. Lokal posiada ekspozycję zachodnią, dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone popołudniowym i wieczornym światłem. Atuty mieszkania: Atuty lokalizacji - ul. Płocka 8: Idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym lub atrakcyjnej inwestycji w topowej lokalizacji. Cena mieszkanie: 500 000 PLN Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!

Klimatyczna kawalerka Architekta • Centrum • ROI 6,5%! • BEZPOŚREDNIO
Klimatyczna kawalerka Architekta • Centrum • ROI 6,5%! • BEZPOŚREDNIO ul. marsz. Józefa Piłsudskiego, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
410 000 zł
17 083 zł za m²
1-pok 24 m² 5/5 p

Kawalerka w samym centrum, która daje duży zwrot - nieruchomość, która pracuje od pierwszego dnia i daje przewidywalny, stały zwrot. Najważniejsze atuty

Uniwersytet - Nowy Świat - na biuro, na aparthotel - 2 pokoje, 47,8mkw
Uniwersytet - Nowy Świat - na biuro, na aparthotel - 2 pokoje, 47,8mkw Konopczyńskiego Emiliana, Śródmieście Północne, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
1 290 552 zł
27 459 zł za m²
2-pok 47 m² 1/5 p

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. Skontaktuj się

Mieszkanie 3 pokojowe, Malczewskiego
Mieszkanie 3 pokojowe, Malczewskiego ul. Jacka Malczewskiego, Kmity, Rzeszów, podkarpackie
570 000 zł
8 769 zł za m²
3-pok 65 m² 5/11 p

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Kmity, przy ul. Malczewskiego. W sąsiedztwie pełna infrastruktura, sklepy, przystanki, szkoła, przedszkole, a jednocześnie blisko do centrum Rzeszowa. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w wieżowcu z lat 70-tych.

3 pokojowe mieszkanie (57,40 m) w centrum Bogatyni- do remontu
3 pokojowe mieszkanie (57,40 m) w centrum Bogatyni- do remontu ul. II Armii Wojska Polskiego, Bogatynia, zgorzelecki, dolnośląskie
210 000 zł
3 684 zł za m²
3-pok 57 m² 4/4 p

Witam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,40 m2 w centrum Bogatyni składające się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz toalety. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,5 m2.

3 pok., garaż, 0% Prowizji, S. Deweloperski
3 pok., garaż, 0% Prowizji, S. Deweloperski ul. Św. Kingi, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie
534 000 zł
8 900 zł za m²
3-pok 60 m² 2/6 p

Przedstawiam ofertę mieszkania z nowej inwestycji, która będzie oddawana do użytku już w lipcu 2025 roku - nowy 6 piętowy blok, z halą garażową, wspólną kotłownią oraz indywidualną logotermą do każdego mieszkania co zapewnia niższe koszty utrzymania niż standardowe rozwiązania, a za razem bezobsługowy komfort przez cały rok. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni na drugim piętrze - Zapraszam do kontaktu jeśli interesują Cię inne metraże od 40 do 64 m2. Cena uwzględnia rabata w - oferta obowiązuje do odwołania, zadzwoń i zapytaj o ofertę. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa, - piętro 2 - układ pomieszczeń - p.pokój, salon z aneksem, sypialnia, łazienka + balkon, - do każdego mieszkania komórka lokatorska na poziomie garażu lub na piętrze, - przypisane, - ze wspólnej kotłowni w budynku, - mieszkania wraz z indywidualną logotermą, - - odbiór mieszkań od roku, Atuty nieruchomości: - nowy budynek - zakup bezpośrednio od dewelopera z 32 letnim doświadczeniem, - mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim gotowe do wykańczania, - możliwość wyboru miejsca postojowego i komórki lokatorskiej, - niższe koszty utrzymania mieszkania gdzie zastosowaniu wspólnej kotłowni i logotermy, - nowoczesna technologia wykonania budynków, - spokojna lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do centrum oraz wyjazd w stronę autostrady, -534 000 PLN Do mieszkania należy dokupić: - komórkę lokatorską znajdująca się na poziomie -1 (wielkość 3,0 do 9 m2) w cenie 4000 zł brutto/m2 lub na piętrze w cenie 6000zł/m2 - miejsce postojowe przed budynkiem w cenie 18 000 zł brutto. - miejsce postojowe w garażu podziemnym 40 000 zł brutto (tylko do mieszkań pow. 60 m2), Lokalizacja: - Rzeszów, ul. Św Kingi Zapraszam do kontaktu! Jakub Stawicki

Olszynki Park| Taras 82m²| Apartament dwupoziomowy
Olszynki Park| Taras 82m²| Apartament dwupoziomowy Fryderyka Szopena, Śródmieście, Rzeszów, podkarpackie
2 400 000 zł
20 513 zł za m²
4-pok 117 m² 10/18 p

Olszynki Park, Rzeszów | 117,74 m² | Widok na miasto | Taras 81,72 m² Na sprzedaż apartament o powierzchni 117,74 m², na dwóch ostatnich piętrach - siedemnastym oraz osiemnastym mniejszego budynku w prestiżowym kompleksie Olszynki Park, z ogromnym tarasem o powierzchni 81,72 m². Mieszkanie oferuje piękny widok na panoramę Rzeszowa.

Narożny ogród 165m2 / Instalacja pod klimatyzację i rolety
Narożny ogród 165m2 / Instalacja pod klimatyzację i rolety Zaczernie, Trzebownisko, rzeszowski, podkarpackie
599 000 zł
10 509 zł za m²
3-pok 57 m²

W ofercie na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,43 m2 z przestronnym ogródkiem o powierzchni 165 m2, wydzielonym od sąsiadów nieprzeziernym murkiem ogrodzeniowym. Prezentowane mieszkanie mieści się w nowoczesnym i kameralnym kompleksie budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położonych w dobrze skomunikowanej, północnej części aglomeracji Rzeszowskiej, w odległości około 7km od centrum Rzeszowa (około 10 minut od centrum Rzeszowa) w miejscowości Zaczernie. Doskonała lokalizacja mieszkań zapewnia szybki dojazd do centrum Rzeszowa zarówno od strony ul. Warszawskiej jak i ul. Lubelskiej.

Świetna inwestycja! 30m2 - 2 pokoje! ul. Bałtycka!
Świetna inwestycja! 30m2 - 2 pokoje! ul. Bałtycka! Bałtycka, Wilkowyja, Rzeszów, podkarpackie
479 000 zł
15 967 zł za m²
2-pok 30 m² 3/8 p

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m², położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą w Rzeszowie ul. Bałtycka. Mieszkanie położone przy ul. Bałtyckiej, w szybko rozwijającej się części Rzeszowa. W okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, siłownia, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej. Świetny dojazd do centrum miasta (ok. 7 minut samochodem) oraz szybki dostęp do tras S19 i A4. Specjalista ds. Nieruchomości tel.

Gotowe | 2 pokoje | taras | bez prowizji i PCC
Gotowe | 2 pokoje | taras | bez prowizji i PCC Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
616 312 zł
16 657 zł za m²
2-pok 37 m² 1 p

Dwupokojowe mieszkanie z tarasem w nowej inwestycji - bez prowizji i PCC! Lokalizacja: Kraków, Osiedle Bohaterów Września (okolice Parku Mistrzejowickiego) Metraż: 37,58 m²

Komfortowe 62 m² | Funkcjonalny układ | Spokojna lokalizacja - Brzezie
Komfortowe 62 m² | Funkcjonalny układ | Spokojna lokalizacja - Brzezie Brzezie, Rzeczenica, człuchowski, pomorskie
300 000 zł
4 839 zł za m²
3-pok 62 m² 2/2 p

Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,7 m², położone na drugim piętrze w kameralnym bloku w miejscowości Brzezie. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz komfort codziennego życia. Atuty nieruchomości

Sprzedam luksusowe mieszkanie na Przecławiu
Sprzedam luksusowe mieszkanie na Przecławiu Przecław, Kołbaskowo, policki, zachodniopomorskie
990 000 zł
11 000 zł za m²
4-pok 90 m² 1/4 p

Oferta bezpośrednia. Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie o powierzchni 90 m kw" położone w Przecławiu. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum o bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, nowoczesnej kuchni, bardzo komfortowej łazienki oraz pomieszczenia do suszenia i prasowania. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane. Dodatkowym atutem jest balkon, idealny do relaksu na świeżym powietrzu. Dodatkowo mieszkanie zostało wyciszone wełną dzwiękoszczelną co zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Okolica jest spokojna i dobrze skomunikowana z centrum miasta, co gwarantuje wygodny dostęp do niezbędnych szkół, usług i atrakcji. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!

Apartament Inspire, 2 pokoje z balkonem i z miejscem parkingowym
Apartament Inspire, 2 pokoje z balkonem i z miejscem parkingowym ul. gen. Władysława Sikorskiego, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Katowice, śląskie
555 000 zł
12 333 zł za m²
2-pok 45 m² 5/8 p

NOWA I PRESTIŻOWA INWESTYCJA W DOLINIE TRZECH STAWÓW APARTAMENTY INSPIRE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów przy ulicy Sikorskiego.

Nove Dobczyce | mieszkanie 2-pok. | 52
Nove Dobczyce | mieszkanie 2-pok. | 52 ul. Armii Krajowej, Dobczyce, myślenicki, małopolskie
424 005 zł
11 778 zł za m²
2-pok 36 m² 2/4 p

2-pokojowe mieszkanie numer 52 na 2. piętrze w Inwestycji NOVE Dobczyce Dewelopera 4K Development Ogrzewanie podłogowe, wentylacja mechaniczna Monitoring na osiedlu Zamek w Dobczycach, Jezioro Dobczyckie (20 min pieszo) ul. Armii Krajowej 1, Dobczyce

Kawalerka przy ul. Królewieckiej
Kawalerka przy ul. Królewieckiej ul. Królewiecka, Elbląg, warmińsko-mazurskie
209 000 zł
7 741 zł za m²
1-pok 27 m² 1/2 p

Prezentujemy Państwu 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Królewieckiej 138 w Elblągu usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 27,60 m2, na które składają się:

Mieszkanie 2 pokojowe.Konstytucji 3-go Maja 50A
Mieszkanie 2 pokojowe.Konstytucji 3-go Maja 50A ul. Konstytucji 3 Maja, Świnoujście, zachodniopomorskie
380 000 zł
8 636 zł za m²
2-pok 44 m² 4/4 p

Mieszkanie 2 pokojowe 44,31m² -przedpokój-3,88m -pokój 1-18,37m -pokój 2-13,15m -kuchnia-6.86m -łazienka z WC-2,05m -piwnica-2,99m -ciepła woda- junkers -ogrzewanie z miasta Budynek z 1971r. Mieszkanie posiada certyfikat energetyczny.

Na sprzedaż 2-pok z oddzielną kuchnią i klimatyzacją, Śródmieście
Na sprzedaż 2-pok z oddzielną kuchnią i klimatyzacją, Śródmieście al. Aleja Wyzwolenia, Śródmieście Południowe, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
1 192 000 zł
20 203 zł za m²
2-pok 59 m² 5/6 p

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Śródmieście, przy Al. Wyzwolenia - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, oferując dogodną lokalizację w pobliżu wszystkich kluczowych punktów infrastruktury stolicy.

Kępno, ul. Piłsudskiego, Nowe mieszkania 2 pok., Bezczynszowe, ogródek
Kępno, ul. Piłsudskiego, Nowe mieszkania 2 pok., Bezczynszowe, ogródek Kępno, kępiński, wielkopolskie
352 750 zł
8 399 zł za m²
2-pok 42 m² 1/2 p

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym budynku zlokalizowanym w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. Dostępne metraże: 42,50 m²

3 pokojowe mieszkanie + piwnica CENTRUM STARY BROWAR ul.Ogrodowa 2
3 pokojowe mieszkanie + piwnica CENTRUM STARY BROWAR ul.Ogrodowa 2 ul. Ogrodowa, Centrum, Stare Miasto, Poznań, wielkopolskie
767 700 zł
9 032 zł za m²
3-pok 85 m² 2/5 p

PRZY TEJ OFERCIE BIURO NIE POBIERA PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO, WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL! Polecam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,3 m2 + piwnica 1,95 m2, położone w Poznaniu na Stary Mieście, ścisłe Centrum Poznania, przy ul. Ogrodowej 2.

Duże mieszkanie z tarasem.
Duże mieszkanie z tarasem. Nowosolska 21, Junikowo, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
1 350 000 zł
8 544 zł za m²
5-pok 158 m²

Ekskluzywne 158 m² - przestrzeń, światło i komfort w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie o imponującej powierzchni 158 m², zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokiej jakości codziennego życia. Nieruchomość znajduje się w solidnym, kameralnym budynku z 2000 roku, wzniesionym z cegły gwarantującym trwałość, dobrą izolację oraz ponadczasowy charakter.

Otwórz mapę Mapa