132 628 obiektów

Okazja|2Pokoje w Centrum| Tramwaj|Gotowe
Okazja|2Pokoje w Centrum| Tramwaj|Gotowe ul. Długa, Szczepin, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie
679 000 zł
14 146 zł za m²
2-pok 48 m² 3/7 p

Do sprzedaży słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze.Gotowe do odbioru! Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera.

Apartament 48.35 m2
Apartament 48.35 m2 ul. Obornicka, Różanka, Psie Pole, Wrocław, dolnośląskie
800 000 zł
16 667 zł za m²
2-pok 48 m² 4/4 p

To nie jest zwykłe mieszkanie z sieciówki. To wnętrze z charakterem, gdzie solidne materiały spotykają się z funkcjonalnością. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Świeradowiec Resort Lokal M-32
Świeradowiec Resort Lokal M-32 ul. Nadbrzeżna, Świeradów-Zdrój, lubański, dolnośląskie
412 992 zł
14 750 zł za m²
2-pok 28 m² 1/2 p

Świeradowiec Resort Lokal M-32 Świeradowiec Resort - obiekt zlokalizowany jest przy ul. Nadbrzeżnej, na zielonej działce z otwartym widokiem na Góry Izerskie. Budynek zaprojektowano na planie litery L, dzięki czemu każdy lokal posiada widok na naturę, a większość na panoramę gór. Południowa ekspozycja zapewnia doskonałe doświetlenie apartamentów, co w górskich inwestycjach stanowi istotny atut.

Bardzo ładna kawalerka w apartamentowcu
Bardzo ładna kawalerka w apartamentowcu Przedmieście Oławskie, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
550 000 zł
20 370 zł za m²
1-pok 27 m² 1/9 p

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -Przedmieście Oławskie - okolice ulicy Traugutta Nieruchomość jest idealna dla singli, par oraz do dalszego wynajmu. Mieszkanie składa się z : - salonu - kuchni - łazienki z wc Mieszkanie znajduje się w budynku monitorowanym z ochroną. Nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących lokali do wprowadzenia od zaraz i gotowych "pod klucz". Całość wykończona z dbałością o szczegóły, nie musisz ponosić żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie łączy w sobie doskonałą komunikację z miastem dzięki bliskości głównej ulicy z możliwością relaksu na świeżym powietrzu tuż pod domem, gwarantuje to zielone patio oraz otoczenie zieleni wokół budynku, Lokalizacja: blisko przystanek autobusowy - ok. 300 m, łatwy dostęp do linii miejskich restauracja - ok. 400 m, Żabka - ok. 200 m, szybkie zakupy tuż obok domu plac zabaw - ok 100 m, Szkoła Podstawowa - ok. 350 m Przedszkole - ok. 600 m To mieszkanie naprawdę warto zobaczyć na żywo - zadzwoń, umów się na prezentację. Barbara Leszczyńska- Pajor Doradca ds. nieruchomości tel.

ul. Taborowa 26, dostępne od zaraz! Garaż, komórka
ul. Taborowa 26, dostępne od zaraz! Garaż, komórka ul. Taborowa, Wyczółki, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
1 708 000 zł
14 000 zł za m²
4-pok 122 m² 1/5 p

Nowoczesny apartament 3- 4-pokojowy | Ursynów | Bez PCC | Dostępny od zaraz | Możliwość zmiany układu Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 121,55 m², zlokalizowany na Ursynowie przy ul. Taborowej - w nowoczesnym apartamentowcu z 2019 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.

| 2019 | Apartamentowiec| Duży balkon | Garaż | Zamknięte os. |
| 2019 | Apartamentowiec| Duży balkon | Garaż | Zamknięte os. | ul. Żwirki i Wigury, Osiedle XV-lecia, Radom, mazowieckie
899 000 zł
11 829 zł za m²
4-pok 76 m² 1/8 p

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem, położone na osiedlu Gołębiów II w Radomiu. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2019 roku, wybudowanym przez cenionego dewelopera SMB Łucznik. To propozycja dla osób, które szukają komfortu, wysokiego standardu i dobrej lokalizacji blisko centrum.

Apartament z tarasem 50 m² i widokiem z tarasu na las | Fort Forest
Apartament z tarasem 50 m² i widokiem z tarasu na las | Fort Forest ul. Czesława Niemena, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia, pomorskie
1 170 000 zł
16 714 zł za m²
3-pok 70 m²

70 m² komfortowej przestrzeni, ogromny 50-metrowy taras oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasu - to mieszkanie na osiedlu Fort Forest wyróżnia się atmosferą, której trudno szukać w standardowych inwestycjach w Trójmieście.

Ordona7 zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą miasta
Ordona7 zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą miasta ul. Juliana Ordona, Szczecinek, szczecinecki, zachodniopomorskie
735 420 zł
10 358 zł za m²
3-pok 71 m² 2/2 p

Opis Inwestycji: Rozpoczęliśmy realizację nowej inwestycji - nowoczesnego budynku wielorodzinnego z apartamentami, zaprojektowanego z myślą o komforcie, funkcjonalności i trwałości na lata. Starannie dobieramy technologie, materiały oraz rozwiązania architektoniczne, dbając o każdy etap realizacji. Efektem będzie połączenie nowoczesnego designu, przemyślanych układów mieszkań i solidnego wykonania - bez kompromisów.

2-pok., 41 mkw, 1 piętro, Zazamcze, Wolne !
2-pok., 41 mkw, 1 piętro, Zazamcze, Wolne ! Włocławek, kujawsko-pomorskie
259 000 zł
6 317 zł za m²
2-pok 41 m² 1/11 p

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67 mkw, położone na 1. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ul. Toruńskiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, z balkonem, przebudowane, przestrzenne - duży pokój otwarty na jadalnię i dalej na kuchnię, z niego wejście do sypialni, osobno łazienka, osobno WC - wykończone: okna PCW z roletami wewnętrznymi materiałowymi i zewnętrznymi antywłamaniowymi, sterowanymi elektrycznie, nowe drzwi i ościeżnice, w pokojach na podłodze jasne panele, na ścianach i sufitach gładź w jasnych spokojnych barwach, z ożywiającymi przestrzeń elementami w kolorze czerwonym i pomarańczowym, w przedpokoju i jadalni sufit podwieszany z oświetleniem ledowym, pięknie urządzona łazienka - glazura, terakota - podobnie kuchnia - na podłodze terakota, na ścianach glazura z pogodnymi dekorami. meble kuchenne z kuchenką gazową z piekarnikiem, lodówką, zmywarką, łazienka z pralką, w przedpokoju szafa z drzwiami przesuwnymi, z lustrami, oryginalne oświetlenie.

Rezerwacja ! 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Reymonta
Rezerwacja ! 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Reymonta ul. Władysława Reymonta, Bańgów, Siemianowice Śląskie, śląskie
419 000 zł
8 216 zł za m²
3-pok 51 m² 3/4 p

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w Siemianowicach Śląskich- Bańgowie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Reymonta 22. Budynek po termomodernizacji, wejście zabezpieczone domofonem. Przed klatką parking dla mieszkańców.

SPRZEDAM MIESZKANIE ZABRZE OS. JODŁOWA - BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA
SPRZEDAM MIESZKANIE ZABRZE OS. JODŁOWA - BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ul. św. Kamila, Zaborze Południe, Zabrze, śląskie
419 000 zł
7 482 zł za m²
3-pok 56 m² 2/2 p

REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Jodłowa w Zabrzu nie wymagające wkładu własnego - bezpośrednio od właściciela.

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Koszalinie
Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Koszalinie ul. Budowniczych, Koszalin, zachodniopomorskie
309 000 zł
6 059 zł za m²
2-pok 51 m² 3/4 p

Przestronne, dwustronne mieszkanie przy ulicy Budowniczych położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 51.53 m² składa się z: dwóch dużych, ustawnych pokoi

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38 m²
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38 m² ul. Bociana, Prądnik Biały Wschód, Prądnik Biały, Kraków, małopolskie
642 200 zł
16 900 zł za m²
2-pok 38 m² 3/6 p

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały, ul. Bociana. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja.

Dwupokojowy apartament Sunset Resort | Budynek 103 | L8
Dwupokojowy apartament Sunset Resort | Budynek 103 | L8 ul. Nadmorska, Grzybowo, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
558 453 zł
15 093 zł za m²
2-pok 37 m²

Oferta Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament położony na parterze w inwestycji Sunset Resort. To ustawny lokal o powierzchni 37,99m2. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

1-pokojowe mieszkanie 28m2 + ogródek
1-pokojowe mieszkanie 28m2 + ogródek Bunscha, Ruczaj, Dębniki, Kraków, małopolskie
532 430 zł
19 015 zł za m²
1-pok 28 m²

1-pokojowe mieszkanie numer D3 na parterze w budynku D w Inwestycji Bunscha Residence Dewelopera INTER-BUD Developer Ciągi pieszo-rowerowe, plac zabaw, pergole, tężnia solankowa na terenie osiedla Las Krzemieniec (18 minut spacerem) Ruczaj, ul. Karola Bunscha Istotne punkty w okolicy inwestycji

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż os. Bohaterów Września
3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż os. Bohaterów Września os. Bohaterów Września, Mistrzejowice, Kraków, małopolskie
970 000 zł
17 636 zł za m²
3-pok 55 m² 1/8 p

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą. Rok budowy bloku 2025 r. Mieszkanie o powierzchni 55 m2, w skład którego wchodzi:

Mieszkanie 50 m², 2 pokoje, z pięknym widokiem na zieleń, Naramowice
Mieszkanie 50 m², 2 pokoje, z pięknym widokiem na zieleń, Naramowice ul. Błażeja, Naramowice, Stare Miasto, Poznań, wielkopolskie
599 000 zł
12 224 zł za m²
2-pok 49 m² 2/4 p

Na sprzedaż mieszkanie 50 m², 2 pokoje, z pięknym widokiem na zieleń, Naramowice Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego, dwupokojowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji północnego Poznania przy ul. Błażeja. Lokal o łącznej powierzchni usytuowany jest w 6-kondygnacyjnym budynku z windą, na spokojnym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie jest.

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Kielc
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Kielc ul. Pocieszka, Śródmieście, Kielce, świętokrzyskie
387 000 zł
8 413 zł za m²
2-pok 46 m² 3/4 p

Sprzedam mieszkanie o pow. 46m2, dwupokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane na trzecim piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Pocieszka w Kielcach Mieszkanie składa się z :

Cieplice - 2 pokoje w cichej i spokojnej okolicy
Cieplice - 2 pokoje w cichej i spokojnej okolicy Cieplice Śląskie-Zdrój, Jelenia Góra, dolnośląskie
290 000 zł
5 577 zł za m²
2-pok 52 m²

Gorąco polecamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Cieplicach. Lokal o powierzchni 52m2 znajduje się na podwyższonym parterze w 1-piętrowej, kameralnej kamienicy z tylko 4-ema mieszkaniami. Nieruchomość jest słoneczna, przestronna i położona w bardzo spokojnej okolicy.

54 m² | 2 pokoje | Centrum | Umeblowane
54 m² | 2 pokoje | Centrum | Umeblowane Józefa Piłsudskiego, Grójec, grójecki, mazowieckie
448 000 zł
8 296 zł za m²
2-pok 54 m² 2/4 p

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 54 m² w centrum Grójca - ul. Piłsudskiego Marzysz o wygodnym mieszkaniu w centrum Grójca, gotowym do zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! przy ul. Piłsudskiego - wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki: sklepy, szkoły, komunikacja i usługi. Marcin Verano Estate e-mail - telefon:

Otwórz mapę Mapa