27 obiektów

Stylowe mieszkanie z balkonem i garażem
Stylowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Czynu Społecznego, Sulejówek, miński, mazowieckie
870 000 zł
14 032 zł za m²
3-pok 62 m² 1/2 p

Oferuję mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 62 m². Znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2023 roku. Wewnątrz znajdziesz 3 pokoje oraz przestronny balkon. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w: pralkę

Mieszkanie, 56,20 m², Sulejówek
Mieszkanie, 56,20 m², Sulejówek Sulejówek, miński, mazowieckie
600 000 zł
10 714 zł za m²
2-pok 56 m² 1/1 p

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny bezczynszowy o pow. 56,20m2 zlokalizowany w Sulejówku. Lokal 2 pokojowy umiejscowiony na 1 piętrze w kamienicy z 1958 r. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W kuchni nowa zabudowa meblowa, kuchnia gazowa, zmywarka, pralka. Z własnością lokalu związany jest udział w gruncie. Księga wieczysta bez żadnych obciążeń. Mieszkanie jest po remoncie. Na działce znajduje się prywatny ogródek z altaną oraz garaż blaszany na 2 pojazdy. Ogrzewanie kominkowe, w łazience terma elektryczna. Bardzo dobra lokalizacja, w odległości ca. 350m2 przystanek linii 173, szkoła podstawowa 240m, liceum, pływalnia 650m, do SKM 1km. Zapraszamy do obejrzenia.

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe
Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe ul. Drobiarska, Sulejówek, miński, mazowieckie
691 680 zł
11 156 zł za m²
4-pok 62 m² 1 p

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na parterze: o powierzchni 62,88 mkw znajdujących się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami parkingowymi przed domem na każdy lokal.

Sprzedam bezpośrednio - przestronne mieszkanie w Sulejówku-Miłosnej
Sprzedam bezpośrednio - przestronne mieszkanie w Sulejówku-Miłosnej Sulejówek, miński, mazowieckie
950 000 zł
4 703 zł za m²
4-pok 202 m² 1/1 p

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 202 m² (101 m² piętro + 101 m² poddasze użytkowe), położony w atrakcyjnej i spokojnej części Sulejówka-Miłosnej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku czterolokalowym, dwukondygnacyjnym, z ekspozycją wschód-zachód, zapewniającą doskonałe doświetlenie wnętrz przez cały dzień.

3-pokojowe mieszkanie 66 m² z garażem w cenie | świetna lokalizacja
3-pokojowe mieszkanie 66 m² z garażem w cenie | świetna lokalizacja al. Aleja Piłsudskiego, Sulejówek, miński, mazowieckie
899 999 zł
13 636 zł za m²
3-pok 66 m² 4/4 p

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,17 m², położone w świetnie skomunikowanej części Sulejówka - idealnej zarówno dla rodzin, osób pracujących w Warszawie, jak i tych, którzy cenią spokój i wygodę na co dzień. Największy atut? Lokalizacja

Przestronne mieszkanie/taras/garaż/klimatyzacja/25 minut do W-wy
Przestronne mieszkanie/taras/garaż/klimatyzacja/25 minut do W-wy al. Aleja Piłsudskiego, Sulejówek, miński, mazowieckie
999 000 zł
13 685 zł za m²
3-pok 73 m² 2/4 p

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,90 m2 z dużym balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się w Sulejówku przy ulicy Aleja Piłsudskiego 76a, na kameralnym i zadbanym osiedlu dwóch bloków z 2014 roku. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, z ekspozycją na wschód i południe, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień.

Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Sulejówek, ul. Wodociągowa
Stylowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Sulejówek, ul. Wodociągowa ul. Wodociągowa, Sulejówek, miński, mazowieckie
960 000 zł
20 426 zł za m²
3-pok 47 m² 3/3 p

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku w Sulejówku. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez projektantkę, dzięki czemu jest bardzo spójne stylistycznie i gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.

Jasne, po remoncie 2 pokoje | Balkon + duża piwnica| Sulejówek Miłosna
Jasne, po remoncie 2 pokoje | Balkon + duża piwnica| Sulejówek Miłosna Sulejówek, miński, mazowieckie
666 000 zł
14 170 zł za m²
2-pok 47 m² 1/3 p

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 47,18 m², położone w zielonej części Sulejówka - Miłosna. Lokal posiada balkon typu loggia, bardzo dużą piwnicę oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe bezpośrednio pod budynkiem.

3 pokoje 66 m² garaż balkon winda
3 pokoje 66 m² garaż balkon winda al. Aleja Piłsudskiego, Sulejówek, miński, mazowieckie
895 000 zł
13 561 zł za m²
3-pok 66 m² 3/4 p

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 66 m², zlokalizowane w Sulejówku przy Al. Piłsudskiego. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja północpołudnie), dzięki czemu jest jasne, a jednocześnie ciche, salon i część dzienna od strony wewnętrznego patio.

Super okazja Wiosenna 3-pokojowe mieszkanie
Super okazja Wiosenna 3-pokojowe mieszkanie Sulejówek, miński, mazowieckie
758 000 zł
13 782 zł za m²
3-pok 55 m² 4/4 p

MDP Partners przedstawia: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sulejówek | blisko Warszawy Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m2 z balkonem (ok. 5 m2), położone na 4p/4p. w budynku z 2023r., z windą w Sulejówku w pobliżuNieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem - dzięki świetnej lokalizacji i rozwiniętej infrastrukturze. -przestronny salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon (ok. 5 m2) Mieszkanie jest jak nowe - świeże, zadbane i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Kuchnia została wykonana na zamówienie i wyposażona w sprzęty. Wnętrze jest jasne i słoneczne, z dużą ilością naturalnego światła oraz bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. -ogrzewanie gazowe -woda miejska -kanalizacja -prąd -mieszkanie gotowe do zamieszkania -bardzo dobry rozkład -balkon zapewniający dodatkową przestrzeń do relaksu -zamknięte osiedle z monitoringiem - bezpieczeństwo i komfort -garaż podziemny -budynek z windą -spokojna, zielona okolica Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Sulejówka: -przystanki autobusowe () - -stacje PKP Sulejówek / Sulejówek Miłosna () - -szybki dojazd do Warszawy- OBWODNICĄ POŁUDNIOWĄ Okolica: W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne. Na szczególną uwagę zasługują: Park Glinianki - idealny na spacery i aktywny wypoczynek Muzeum Józefa Piłsudskiego ścieżki rowerowe i tereny zielone atrakcje dla dzieci i rodziców MDP Partners oferuje nabywcom obsługę prawną transakcji i jej bezpieczną finalizację, oraz pomoc w sfinansowaniu każdego rodzaju nieruchomości.

Nowoczesne 6-pokojowe mieszkanie 132m² z ogrodem i garażem
Nowoczesne 6-pokojowe mieszkanie 132m² z ogrodem i garażem ul. Leśna, Sulejówek, miński, mazowieckie
1 129 000 zł
8 553 zł za m²
6-pok 132 m² 1/2 p

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 132 m², z ogrodem (130m²) oraz garażem, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Sulejówka. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ obejmujący pięć sypialni, trzy łazienki, salon, kuchnie, garderobę oraz pomieszczenie gospodarcze.

3 pokoje + ogród 150 m² | parter | Sulejówek | nowa inwestycja
3 pokoje + ogród 150 m² | parter | Sulejówek | nowa inwestycja ul. Batorego, Sulejówek, miński, mazowieckie
702 000 zł
12 536 zł za m²
3-pok 56 m²

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m² zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji w Sulejówku (środkowy segment). Największym atutem nieruchomości jest prywatny ogród o powierzchni ok. 150 m², który daje komfort porównywalny z domem.

Przytulne mieszkanie w centrum Sulejówka blisko SKM PKP autobus
Przytulne mieszkanie w centrum Sulejówka blisko SKM PKP autobus ul. Głowackiego, Sulejówek, miński, mazowieckie
580 000 zł
16 571 zł za m²
2-pok 35 m² 2/3 p

Na sprzedaż przedstawiamy słoneczne, ustawne i ciepłe mieszkanie w sercu Sulejówka-Miłosnej, położone na cichym, kameralnym i zielonym osiedlu składającym się z 3 budynków. Wszystkie okna w mieszkaniu skierowane są na południe, z ładnym widokiem z okien. Mieszkanie "środkowe" - z żadnej strony nie narażone na wychładzanie. Klatka schodowa została kilka lat temu gruntownie odświeżona.

Kompaktowe 3 pokoje z ogródkiem w sercu Sulejówka obok Parku Glinianki
Kompaktowe 3 pokoje z ogródkiem w sercu Sulejówka obok Parku Glinianki ul. Kołłątaja, Sulejówek, miński, mazowieckie
679 000 zł
11 317 zł za m²
3-pok 60 m²

PRZEDSPRZEDAŻ Bezpośrednio od dewelopera, bez PCC Nowa inwestycja | 4 kameralne segmenty | Sulejówek, ul. Kołłątaja

Mieszkanie 70,5m2 (94,48m2)bud.jednorodzinny dwu lok.Centrum Sulejówek
Mieszkanie 70,5m2 (94,48m2)bud.jednorodzinny dwu lok.Centrum Sulejówek ul. Staszica, Sulejówek, miński, mazowieckie
775 000 zł
11 071 zł za m²
4-pok 70 m² 2/2 p

OGŁOSZENIE: Staszica 3C - Lokal 2 Do sprzedania gotowe, oddane do użytkowania w 2025 mieszkanie w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym, piętro drugie. Druga linia zabudowy, posesja ogrodzona, z dojazdem i nawierzchnią utwardzaną kostką betonową i zieleń. Pełna własność.

Nowoczesny segment skrajny 88m2 + 44 m2 poddasze/ Sulejówek
Nowoczesny segment skrajny 88m2 + 44 m2 poddasze/ Sulejówek ul. Czynu Społecznego, Sulejówek, miński, mazowieckie
999 000 zł
11 352 zł za m²
4-pok 88 m²

Szukasz domu, który łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i przestrzeń dla całej rodziny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż wyjątkowy segment skrajny w Sulejówku z imponującym 88 m2 + poddasze 44 m2, prywatnym ogrodem o powierzchni aż 219 m² - idealnym miejscem na relaks, zabawę z dziećmi czy letnie spotkania z bliskimi.

Ostatnie 2 mieszkania | 3 pokoje | Bez PCC i prowizji | 2 Balkony
Ostatnie 2 mieszkania | 3 pokoje | Bez PCC i prowizji | 2 Balkony ul. Andersa, Sulejówek, miński, mazowieckie
725 000 zł
11 885 zł za m²
3-pok 61 m² 2/2 p

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone w kameralnej inwestycji w Sulejówku - zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To jedna z ostatnich możliwości zakupu mieszkania w tej inwestycji - dostępne zostały już tylko 2 lokale.

SULEJÓWEK - Bezczynszowe mieszkanie 3 pok. 52m2 + ogródek 125m2, SKM
SULEJÓWEK - Bezczynszowe mieszkanie 3 pok. 52m2 + ogródek 125m2, SKM ul. Kombatantów, Sulejówek, miński, mazowieckie
769 000 zł
14 788 zł za m²
3-pok 52 m² 1/2 p

SULEJÓWEK - Bezczynszowe mieszkanie 3 pok. 52m2 + ogródek 125m2, oddzielna KW, SKM, sklepy, szkoły, restauracje. Komunikacyjnie bardzo dobra lokalizacja, blisko SKM, sklepy, restauracje, szkoły oraz granica Warszawy.

Ścisłe centrum Warszawy | 30,37 m² | Rondo ONZ
Ścisłe centrum Warszawy | 30,37 m² | Rondo ONZ Sulejówek, miński, mazowieckie
1 017 395 zł
33 913 zł za m²
1-pok 30 m² 8/8 p

Inwestycja w centrum Warszawy przy metrze Rondo ONZ ! 0% prowizji 0% PCC Promocyjna cena Na sprzedaż apartament w cenie promocyjnej, zlokalizowany w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie, w samym centrum Warszawy (Śródmieście). Idealna propozycja pod inwestycję lub jako mieszkanie dla singla. Budynek A - II kwartał 2027 r. Mieszkanie położone jest na wysokim piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz komfort użytkowania. Funkcjonalny układ daje szerokie możliwości aranżacyjne, a prestiżowa lokalizacja w centrum miasta gwarantuje wysoki potencjał inwestycyjny. Lokalizacja - centrum miejskiego życia:Nieruchomość znajduje się w biznesowym i kulturalnym sercu Warszawy. W pobliżu m.in. Złote Tarasy, Fabryka Norblina, Browary Warszawskie, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz instytucje kultury.

Bezpośrednio, mieszkanie z ogrodem oraz miejscem postojowym i komórką.
Bezpośrednio, mieszkanie z ogrodem oraz miejscem postojowym i komórką. ul. Czynu Społecznego, Sulejówek, miński, mazowieckie
775 000 zł
17 222 zł za m²
2-pok 45 m²

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,65 m², położone w spokojnej i zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego, zaledwie 800 m od stacji kolejowej Sulejówek Miłosna. Data oddania do użytkowania: wrzesień 2022 r. (lokal objęty gwarancją deweloperską do września 2027 r.)

Otwórz mapę Mapa