2 obiekty

Bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe w Siedzinie
Bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe w Siedzinie ul. Radziechowska, Lasocice, Łambinowice, nyski, opolskie
97 000 zł
2 064 zł za m²
2-pok 47 m² 1/1 p

Do sprzedanie bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe położone w Sidzinie. Mieszkanie ma powierzchnię 47,76m2, jest na pierwszym piętrze w budynku 6 lokalowym. Mieszkanie składa się z dużej kuchni, dwóch przejściowych pokoi, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe
Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe Łambinowice, nyski, opolskie
440 000 zł
5 789 zł za m²
3-pok 76 m² 1/2 p

Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 76,2 m2, położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Zawadzkiego w Łambinowicach. Lokal składa się z : -jasnego, przestronnego salonu z kominkiem z wkładem na biopaliwo, który nadaje przytulny klimat

Otwórz mapę Mapa